Kariéra

S rozširovaním našej pôsobnosti neustále hľadáme nové posily do našich pracovných tímov. V stavebníctve sa cítime ako ryba vo vode, je našou prácou aj koníčkom. Do našich radov preto hľadáme ľudí, ktorých táto práca skutočne baví, napĺňa a neboja sa neustáleho rozširovania svojho potenciál za hranice poznaného.

Stavebný sektor sa dynamicky rozvíja a neustále sa v ňom uplatňujú nové poznatky a postupy. Pre nás je tak veľmi dôležité pravidelné vzdelávanie sa v príslušných profesionálnych oblastiach a rozširovanie získaného know-how. U všetkých našich pracovníkov si ceníme najmä ich lojalitu, spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť posúvať sa vpred nielen v profesionálnej oblasti.

Ak Vás naša filozofia oslovila, pošlite nám životopis s Vašimi skúsenosťami na e-mailovú adresu office@ttworks.sk. Napíšte nám aj niekoľko slov aj o tom, prečo by ste chceli pracovať práve pre našu spoločnosť a o tom, ktoré oblasti Vás najviac zaujímajú. Prosím, napíšte nám, či súhlasíte, aby sme Váš životopis uchovávali s cieľom potenciálneho kontaktu v budúcnosti a potvrďte nám, že súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov na tieto účely.


Voľné pracovné miesta:
  • STAVBY VEDÚCI
  • MAJSTER, ASISTENT STAVBY VEDÚCEHO
  • ARMOVAČ
  • TESÁR (PERI, DOKA)

Máte záujem pracovať v našej spoločnosti? Pridajte sa k nám...

MÁM ZÁUJEM