O spoločnosti

Vitajte na našej stránke! Spoločnosť TTworks s.r.o. sme založili v roku 2015 s cieľom poskytovať služby v oblasti stavebníctva. Špecializujeme sa najmä na realizáciu priemyselných, občianskych a bytových stavieb na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Našou prioritou je budovanie vysoko kvalitných stavieb s dôrazom na domáci stavebný sektor. Pri práci využívame moderné a inovatívne postupy založené na profesionálnych skúsenostiach všetkých našich pracovníkov a partnerov.

Projekty realizujeme formou komplexných dodávok stavebného diela alebo prostredníctvom subdodávok časti stavby. Naším hlavným krédom je kvalita a spoľahlivosť, pri stavebných prácach na kľúč tak vždy spolupracujeme len s osvedčenými subdodávateľmi. Všetkých našich partnerov si starostlivo vyberáme a spolupracujeme len s tými spoločnosťami, s ktorými máme pozitívne skúsenosti.

V úvode našej pôsobnosti sme sa špecializovali najmä na armovacie práce, postupne sme však rozšírili portfólio služieb aj na realizácie monolitických železobetónových konštrukcií s použitím systémových debnení. V súčasnosti ponúkame našim klientom komplexné služby v oblasti výstavby monolitických železobetónových konštrukcií v bytových a nebytových objektoch spolu s kompletným zastrešením.

Cenné skúsenosti zo slovenského, českého a maďarského trhu nám umožnili vybudovať profesionálny tím vysoko kvalitných pracovníkov, partnerov a osvedčených subdodávateľov. Zároveň disponujeme potrebným vybavením a materiálnymi zdrojmi nevyhnutnými pre realizáciu poskytovaných služieb. Našim cieľom je neustále vzdelávanie sa v oblasti stavebníctva a zavádzanie inovatívnych postupov pri realizácii našich projektov.

Vítame každú novú výzvu, ktorá nám pomáha rásť, ako aj zdokonaľovať profesionálne zručnosti a know-how. Teším sa na ďalšie projekty a spoluprácu s Vami!

Máte záujem pracovať v našej spoločnosti? Pridajte sa k nám...

MÁM ZÁUJEM